Hængehule Ø120 cm - Brun
kr. 1.499,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-CACBT7
- Giver mulighed for fordybelse og afslapning hos dit barn.
- Her kommer hyggen på banen.
Velegnet til:
- Fordybelse og afslapning
- Hygge
- Mindfulness
- Tryghed
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Herlige og særlige egenskaber
Måler 120 x 120 x 120 cm .
Velegnet fra 3 år.
En hule til at slappe af i, som kan hænges både ude og inde.
Denne hængehule er af vandafvisende polyester, og den kan bære op til 100 kg.
Aktiviteten er herlig for dit barns trivsel og evne til at lære nyt:
- Giver en dejlig ro og pause på en ellers hektisk dag.
- Tryller hyggestemningen frem.
- Herligt til mindfulness, hvor dit barn finder ro i nuet.
- Understøtter dit barns følelse af tryghed.
Måler 120 x 120 x 120 cm .
Velegnet fra 3 år.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Sådan indretter du haven til leg
Det kan du læse mere om her.Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-CACBT7 |
|---|---|
| Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, 12 år, 13 år, 14+ år, Senior |
| Velegnet til | Fordybelse og afslapning, Hygge, Mindfulness, Tryghed |
| Sanser | Labyrintsansen |
| Funktion | Grovmotorik, Lattermusklerne, Mindfulness, Tryghed |
| Materiale: | Aluminium, Stof |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i solen, på tur |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | Painorajoitus 100 kg |
| Mål: | 120 x 120 x 120 cm |
| Produktets vægt | 4,2 kg |







Login and Registration Form