Hængehule Ø150 cm - Earth
kr. 2.199,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-CACOS1
- Inviterer dit barn til at fordybe sig og få ro i hovedet.
- Nu kommer hyggen i spil.
Velegnet til:
- Fordybelse og afslapning
- Hygge
- Mindfulness
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Herlige og særlige egenskaber
Måler 150 x 150 x150 cm.
Velegnet til børn i alderen fra 3 år.
Denne fine hængehule er af kunststoffet polypropylen, som også kaldes Olefin.
Det kan tåle vejr og vind bedre end fx bomuld og polyester, så denne hængehule kan bruges i let regnvejr.
Den kan bære op til 200 kg.
Aktiviteten er herlig for dit barns trivsel og evne til at lære nyt:
- Nu er det tid til afslapning og fordybelse.
- Nu kommer hyggen virkelig på banen.
- Styrker dit barn i at finde ro og være i nuet.
Måler 150 x 150 x150 cm.
Velegnet til børn i alderen fra 3 år.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Sådan indretter du haven til leg
Det kan du læse mere om her.Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-CACOS1 |
|---|---|
| Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, 12 år, 13 år, 14+ år, Senior |
| Velegnet til | Fordybelse og afslapning, Hygge, Mindfulness |
| Sanser | Labyrintsansen |
| Funktion | Grovmotorik, Lattermusklerne, Mindfulness, Tryghed |
| Materiale: | Aluminium, Stof |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i solen, på tur |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger ikke |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | Painorajoitus: 200 kg |
| Mål: | 150 x 150 x150 cm |
| Produktets vægt | 5 kg |







Login and Registration Form