Hængehule Ø180 cm - Brun
kr. 1.999,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-CACDT7
- Nu er det tid til fordybelse og afslapning.
- Tryller hyggelig stemning frem.
Velegnet til:
- Fordybelse og afslapning
- Hygge
- Tryghed
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Herlige og særlige egenskaber
Måler 180 x 180 x 180 cm.
Velegnet fra 3 år.
Skøn hængehule til 2 personer af slidstærkt og vandafvisende polyester.
Hulen kan hænge både ude og inde, og den kan bære op til 200 kg.
Aktiviteten udvikler kompetencer og er skøn for dit barns trivsel:
- Inviterer dit barn til at fordybe sig og få ro i bøtten.
- Her kommer hyggen virkelig på banen.
- Her får dit barn en følelse af tryghed.
Måler 180 x 180 x 180 cm.
Velegnet fra 3 år.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Sådan indretter du haven til leg
Det kan du læse mere om her.Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-CACDT7 |
|---|---|
| Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, 12 år, 13 år, 14+ år, Senior |
| Velegnet til | Fordybelse og afslapning, Hygge, Tryghed |
| Sanser | Labyrintsansen |
| Funktion | Grovmotorik, Lattermusklerne, Mindfulness, Tryghed |
| Materiale: | Aluminium, Stof |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i solen, på tur |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger ikke |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | Painorajoitus: 200 kg |
| Mål: | 180 x 180 x 180 cm |
| Produktets vægt | 6,7 kg |






Login and Registration Form