Hængekøje dobbelt outdoor - Gateway Mist
kr. 1.299,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-BZSUN08
- Giver mulighed for fordybelse og afslapning for dit barn.
- Styrker dit barn i at finde ro og være i nuet.
Velegnet til:
- Fordybelse og afslapning
- Mindfulness
- Tryghed
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Herlige og særlige egenskaber
Måler 366 x 137 cm .
Velegnet til børn i alderen fra 3 år.
Dejlig og meget stor hængekøje af det særlige Sunbrella® materiale.
Denne hængekøje har følgende egenskaber:
- Bevarer farverne i al slags vind og vejr
- Vævet kunststof, der tillader huden at ånde og derfor er meget behageligt at ligge i
- Føles som blødt bomuld
- Kan bære op til 204 kg
Stimulerer dit barns trivsel og evne til at lære nyt:
- Giver mulighed for fordybelse og afslapning for dit barn.
- Oplagt til mindfulness, hvor dit barn finder ro i nuet.
- Fremmer dit barns tryghedsfølelse.
Måler 366 x 137 cm .
Velegnet til børn i alderen fra 3 år.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Hvordan kan jeg styrke mit barns labyrintsans med sjove lege?
Få gode tips i vores Legeguide om sansemotorik og de primære sanser her på Legeakademiets blog.Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-BZSUN08 |
|---|---|
| Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, 12 år, 13 år, 14+ år, Senior |
| Velegnet til | Fordybelse og afslapning, Mindfulness, Tryghed |
| Sanser | Labyrintsansen |
| Funktion | Grovmotorik, Lattermusklerne, Mindfulness, Tryghed |
| Materiale: | Stof |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i solen, på tur |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger ikke |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | Painorajoitus: 205 kg |
| Mål: | 366 x 137 cm |
| Produktets vægt | 2 kg |








Login and Registration Form