Hængekøje-ophæng til træ (max 205 kg), 2 stk
kr. 159,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-EFHTS
Læs mere
Velegnet til:
- Tilbehør
Herlige og særlige egenskaber
Så er det ikke nødvendigt at bore huller i træerne længere.
Du bruger bare disse to stropper af solidt nylon til at hænge dit barns hængekøje op i solidt plantede pæle eller træer.
Der er 2 stropper med O-ringe og 2 stk S-kroge med.
Stropperne er 305 cm lange og 5 cm brede.
De kan bære 205 kg tilsammen.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Hvordan kan jeg styrke mit barns labyrintsans med sjove lege?
Få gode tips i vores Legeguide om sansemotorik og de primære sanser her på Legeakademiets blog.Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-EFHTS |
|---|---|
| Velegnet til | Tilbehør |
| Materiale: | Metal, Nylon |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i sommerhuset, i solen |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger ikke |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | 205 kg |
| Mål: | 305 x 5 cm |
| Produktets vægt | 0,7 kg |





Login and Registration Form