Rejsehængekøje dobbelt (nylon) - Lyseblå
kr. 299,95
På lager – levering 1-2 hverdage.
Varenummer:
1315-PAR255
- Giver en dejlig pause og ro på en ellers hektisk dag.
- Skaber en rar hyggestemning.
Velegnet til:
- Fordybelse og afslapning
- Hygge
- Tryghed
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Herlige og særlige egenskaber
Måler 325 x 201 cm.
Velegnet fra 3 år.
I en hængekøje kan dit barn finde ro eller lege lige præcis det, fantasien helst vil.
Denne hængekøje er af faldskærmsnylon, et meget let og hurtigtørrende kunststof.
Den er så let, at den er lige til at tage med i rygsækken eller have liggende i bilen til hyggestunder, når I er på tur.
Hængekøjen har karabinhager i hver ende.
Der medfølger en pose til opbevaring.
Aktiviteten udvikler kompetencer og er skøn for dit barns trivsel:
- Inviterer dit barn til at fordybe sig og slappe af.
- Tryller hyggestemningen frem.
- Styrker dit barns tryghedsfølelse.
Måler 325 x 201 cm.
Velegnet fra 3 år.
Bliv klogere på E-handelsmærket, CE, Svanemærket og de andre certificeringer her
Kan holde i mange år, hvis du sørger for at tørre det efter brug og opbevare det indendørs.
"Produktinformation"
| Varenummer: | 1315-PAR255 |
|---|---|
| Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, 12 år, 13 år, 14+ år, Senior |
| Velegnet til | Fordybelse og afslapning, Hygge, Tryghed |
| Sanser | Labyrintsansen |
| Funktion | Grovmotorik, Lattermusklerne, Mindfulness, Tryghed |
| Materiale: | Nylon |
| Vedligehold | Aftørres med fugtig klud, Lufttørres, Opbevares tørt og indendørs |
| Vejledning / spilleregler | Engelsk, Fransk, Hollandsk, Italiensk, Tysk |
| Ta' med: | i haven, i skoven, i solen, på tur |
| Hvad følger med/følger ikke med: | Tilbehør medfølger ikke |
| Vægtbegrænsning (max kg.): | 181 kg |
| Mål: | 325 x 201 cm |
| Produktets vægt | 0,9 kg |







Login and Registration Form